بایوترم ژل

ژل ضد حریق

سازگار با محیط زیست

مزایا و ویژگی ها

• قدرت اطفا بالا

• تمیز کردن آسان

• جلوگیری از بازگشت آتش

• 100% بر پایه مواد زیستی

سازگار با پوست

• بی¬ضرر بودن بلع

قدرت اطفا بالا

تمیز کردن آسان

جلوگیری از بازگشت آتش

ویژگی های بایوترم ژل

100% بر پایه مواد زیستی

سازگار با پوست

بی ضرر بودن بلع

• 100% بر پایه مواد زیستی
ژل بایوترم کاملا از مواد طبیعی و زیست تخریب پذیر ساخته شده است؛ بنابراین برای انسان ها، حیوانات و نیز طبیعت هیچ گونه ضرر و خطری را بهمراه ندارد.
سازگار با پوست
ژل بایوترم برخلاف فوم های رایج و ژل های اطفا حریق با پایه اکریل آمید؛ حتی در تماس های طولانی با پوست، هیچگونه حساسیت، سوزش و یا بیماری پوستی نظیر سرطان را بهمراه نخواهد داشت.
بی ضرر بودن بلع
از آنجایی که ژل بایوترم از مواد کاملا خوراکی و طبیعی ساخته شده است، حتی خوردن آن (درمقادیر قابل قبول) اثرات مضر جدی و فوری برای شخص یا حیوان مصرف کننده ایجاد نمی کند.
قدرت اطفا بالا
ژل بایوترم دو عامل از مثلث آتش (گرما و اکسیژن) را به طور همزمان حذف می کند؛ که نتیجه آن افزایش تصاعدی قدرت اطفا و کاهش زمان خاموش کردن آتش است.
تمیز کردن آسان
اگرچه ژل بایوترم برای محافظت در برابر سوختن و بازگشت آتش به سطوح افقی، عودی و بالای سر می چسبد؛ اما پس از خاموش کردن آتش می توان آن را به سادگی با شستشو توسط آب از روی سطوح پاک نمود.
جلوگیری از بازگشت آتش
ژل بایوترم سطوح را کاملا پوشش داده و به آن ها می چسبد؛ که این عمل مانع رسیدن اکسیژن به درونسوزی ها و شعله ور شدن مجدد آنهاست. علاوه بر این، آب موجود در ساختار ژل سبب خنک شدن مداوم محیط بوده و آزاد شدن تدریجی آن در حضور گرما موجب جلوگیری از بازگشت احتمالی آتش است. همچنین این مزیت از گسترش آتش پیشگیری کرده و مانع رسیدن آتش به سایر نواحی می شود.

Powerful suppressing

BIOTHERM gel removes two elements of the fire tetrahedron simultaneously (oxygen and heat); consequently, increasing suppressing power and decreasing knock-down time.

Easy cleaning

Although BIOTHERM gel clings to horizontal and vertical surfaces for protection from burning, it could be easily removed from the surfaces by rinsing with water after suppressing the fire.

Prevent re-ignition

BIOTHERM gel covers surfaces and clings to them; thus, preventing oxygen to reach the internal burnings. Moreover, retained water in the gel structure would be released in the presence of heat and suppress internal burnings.

ADVANTAGES

100% Based on Biological Materials

BIOTHERM gel is completely made of 100% naturally sourced and biodegradable materials that are harmless to humans, animals, and nature.

Skin-friendly

Unlike foams and Acrylamides fire suppressing gels, BIOTHERM does not cause cancer or irritation when exposed to skin over prolonged periods of time.

Harmless to Swallow

Since BIOTHERM gel is made from food-grade and consumer-grade materials, even upon ingestion in acceptable quantities, does not cause immediate serious harmful effects to the person or animal ingesting the substance.

درباره ما

ما ژل اطفا حریق بر پایه مواد زیستی تولید می­کنیم تا از جان و مال شما در برابر آتش سوزی مراقبت کنیم. محصول ما قدرت اطفا بسیار بالایی داشته و نیز از بازگشت آتش جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این سازگار با پوست بوده و برای انسان­ها، حیوانات و طبیعت کاملا بی­ضرر است. این ژل موجب کاهش مصرف آب شده و در نتیجه از وارد شدن خسارات ثانویه ناشی نشت و رانش آب به خانه و ساختمان شما جلوگیری می ­کند. همچنین شایان ذکر است که این ژل پس از عملیات اطفا به راحتی با آب شسته شده و از سطوح پاک می­ شود.

معرفی

روش های

سفارش

بایوترم ژل چگونه کار می کند

Play Video
Play Video
Play Video

آخرین مقالات

نحوه استفاده از ژل اطفاء حریق

نحوه استفاده از ژل اطفاء حریق

نحوه استفاده از ژل اطفاء حریق